KONTAKT

 

Välkommen med frågor och synpunkter. Hittar du inte det du söker om Wij Trädgårdar, mejla, ring, skicka brev eller vykort.

Information

info@wij.se
Med formuläret till höger når du samma adress.
0297-554 20 må-fr kl. 10-15

Bokning
bokning@wij.se
0297-554 20 må-fr kl. 10-15

Wij Trädgårdskök
0297-554 50, öppet året runt för bokade grupper och vid evenemang.

Wij Trädgårdshandel
0297-554 30, öppet under sommarsäsong.


Besöksadress Hotell/Restaurang/Entré/Butik
Wijberget 2, 816 30  OCKELBO


Faktureringsadress

Herrgårdsvägen 12, 816 30  OCKELBO

 


Bild föreställande:
OBS! För att kunna skicka formuläret behöver du fylla i koden du ser ovan. Detta för att minimera risken för spam.

 

 

 

Medarbetare Wij Trädgårdar

 

Malin Hermansson
VD
malin.hermansson@wij.se
 
0730 - 79 22 12
Lars Krantz Trädgårdsmästare lars.krantz@wij.se     0730 - 79 22 19
Keith Lindström

Bokning

bokning@wij.se

0297-554 20

   
Keith Lindström

Restaurang och Logi

keith.lindstrom@wij.se

0297-554 50


Annica Hörnberg
Marknad
annica.hornberg@wij.se
  070 - 433 85 31  
Ulrika Gunnari Ekonomi ulrika.gunnari@wij.se     070 - 090 65 68
Frida Mörnerud Trädgårdsmästare frida.mornerud@wij.se      0730 - 79 22 05
Elin Starck Trädgårdsmästare elin.starck@wij.se      0730 - 79 22 04
Caroline West Trädgårdsmästare caroline.west@wij.se      0730 - 79 22 03
Ylva Huizinga
Trädgårdsmästare ylva.huizinga@wij.se
0297-554 20
 
Mikael Huld
Fastighetsskötare
mikael.huld@wij.se

0730- 79 22 07
Bodil Klasson Kök/Restaurang bodil.klasson@wij.se 0297-554 50    
Hans Rönnewald Kök/Restaurang
    0297-554 50   
Kajsa Persson
Restaurang
  0297-554 50
 
Annika Östlund
Butik och Entré
butiken@wij.se
0297-554 30